Mailigen v2.0 jaunās iespējas

Jau aizritējis gandrīz gads, kopš Mailigen uzsāka aktīvu darbību, piedāvājot Latvijas uzņēmējiem un mārketinga speciālistiem profesionālus e-pasta mārketinga pakalpojumus un mārketinga platformu. Neskatoties uz grūtībām, kas galvenokārt attiecas uz Latvijas mārketingā valdošajām negatīvajām paradigmām, Mailigen ir izdevies ne tikai tās pārvarēt, bet arī radīt jaunas iespējas Latvijas uzņēmējiem.

Pašlaik Mailigen ir sagatavojis saviem klientiem jaunus pārsteigumus, piedāvājot jaunās sistēmas funkcijas, kas ļaus izstrādāt rezultatīvāku e-pasta mārketinga stratēģiju, veikt pilvērtīgāku optimizāciju un līdz ar to arī ietaupīt vērtīgo laiku.

Uzziniet vairāk: Mailigen v2.0 jaunās iespējas

.

Partneri


.
.

Atsauksmes

"Iepazīstoties ar Mailigen sniegtajām iespējām, pieņēmām lēmumu izveidot pārdomātas e-pasta reklāmas kampaņas. Rezultātā portālu sāka apmeklēt par 120%-150% lielāka lietotāju plūsma, kas nostabilizējās pie 140% atzīmes, un tagad esam ieguvuši ļoti lojālu klientu sarakstu, kas spēj sniegt 28-34% konversācijas rādītāju. Uzrunājam auditoriju vienkārši un ērti. Tas strādā!"

Rimants Liepiņš Platforma.lv

.
Eiropas Savienība ERAF