Mailigen pievienojas S.A.M.E. projektam

Viens no lielākajiem šķēršļiem, ar ko ikdienā ir nācies saskarties e-pasta mārketinga speciālistiem, ir vienotu statistikas rādītāju standarta trūkums. Šī iemesla dēļ dažādiem statistikas rādītājiem tika piešķirti atšķirīgi jēdzieni un definīcijas.

DMA/Email Experience Council izveidotā S.A.M.E. (Support the Adoption of Metrics for Email) projekta mērķis ir radīt vienotu standartu sistēmu, kas tiktu izmantota atskaitēs e-pasta mārketinga industrijā. Šī projekta ietvaros ir izveidotas definīcijas astoņiem statistikas rādītāju jēdzieniem, kā arī e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzēji (ESP) tiek rosināti pielāgot savas e-pasta mārketinga platformas šiem vienotajiem standartiem.

Lasīt vairāk: Mailigen pievienojas S.A.M.E. projektam

.

Partneri


.
.

Atsauksmes

"Iepazīstoties ar Mailigen sniegtajām iespējām, pieņēmām lēmumu izveidot pārdomātas e-pasta reklāmas kampaņas. Rezultātā portālu sāka apmeklēt par 120%-150% lielāka lietotāju plūsma, kas nostabilizējās pie 140% atzīmes, un tagad esam ieguvuši ļoti lojālu klientu sarakstu, kas spēj sniegt 28-34% konversācijas rādītāju. Uzrunājam auditoriju vienkārši un ērti. Tas strādā!"

Rimants Liepiņš Platforma.lv

.
Eiropas Savienība ERAF